درباره ما

درباره تورکده

صنعت گرشگردی تنها به عنوان یک بیزینس مطرح نبوده و نیست ؛ بلکه گردشگری علاوه بر وجه مالی و تجاری دارای وجوه مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی بوده و برای کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است و دولت ها سعی در گسترش صنعت توریسم و بالا بردن ورودی گرشگر به کشورشان دارند.

گسترش گردشگری و صنعت توریسم با توجه به رفت و آمد مردم و اقوام از ملل مختلف با تفاوت های فرهنگی و اجتماعی، باعث تبادلات فرهنگی و اجتماعی بوده و افق دید افراد را گسترده نموده و اثرات بسیاری در جهت ارتقای سطح زندگی یک کشور خواهد داشت. البته بسته به آنکه از این فرصت ها به چه نحو استفاده شود تا فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور دستخوش تغییرات مخرب نگردد که این مهم خود بحثی مفصل و جداگانه می طلبد.

به هر سان از نظر ما دست اندر کاران عرصه گردشگری در ایران، ورای تمامی موارد ذکر شده در سطور بالا ، عاملی که باعث می شود با وجود مشکلات و موانع بسیار بر سر راه این صنعت در کشور همچنان به فعالیت ادامه دهیم تنها فراهم کردن اوقاتی خوش و گذراندن چند روزی بدون استرس و فکر کردن به مشکلات و دغدغه های مختلف برای هموطنان عزیزمان می باشد.

آژانس مسافرتی جزر و مد گشت و سایت گردشگری تورکده تحت مجوز شماره 23012201398003971 صادر شده از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و با رعایت تمامی موازین قانونی فعالیت می نماید. تمام سعی ما بر این است تا بتوانیم در حد توان خود ایامی خوش و مفرح برای هموطنان عزیزمان فراهم نموده و برای تمامی فعالین این عرصه در کشور در حد نام خود آبرو کسب نماییم.

از شما همراهان نیز استدعا داریم با بیان انتقادات و پیشنهادات خود ما را در این عرصه یاری و همراهی نمایید.

همچنین می توانید با ما تماس گرفته و برای سفرتان مشاوره بگیرید.

با امید همراهی شما در سفرهایی به یاد ماندنی

قوانین

 

شرایط کنسل کردن تور اعم از چارتر و غیر چارتر از طرف مسافر

 

طبق آیین نامه ها و بخش نامه های صادر شده از طرف سازمان میراث فرهنگی انصراف مسافر به درخواست خود از سفر و تور مسافرتی، بسته به شرایط و تاریخ سفر دارای جریمه خواهد بود که تورکده نیز با توجه با فعالیت طبق مجوز سازمان، آن را اعمال می نماید و هیچ گونه مسوولیتی از این بابت بر عهده نخواهد گرفت.

در صورت انصراف کتبی مسافر از همراهی تور تا یک ماه قبل از پرواز معادل 20% قیمت کل تور و از یک ماه تا سه هفته قبل از پرواز معادل 30% قیمت کل تور و از سه هفته تا 72 ساعت قبل از پرواز معادل 50% قیمت کل تور و در کمتر از 72 ساعت قبل از پرواز معادل 70% قیمت کل تور به عنوان جریمه از کل مبلغ تور کسر و مابقی وجوه به مسافر پرداخت خواهد شد . 
تبصره : در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام  به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت پیگیری ،ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشد.