هتل بزرگ

اطلاعات و امکانات هتل بزرگ

Hotel StarHotel StarHotel StarHotel StarHotel Star

هتل شیراز بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز،زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی بنا گردیده است.
اشراف به دروازه قرآن و باغ های شیراز،نزدیکی به اماکن تاریخی تخت جمشید،حافظ و سعدی،امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراهای اصلی کشور،این هتل را از نظر مکانی در شرایطی منحصر به فرد قرار داده است.
هتل شیراز ضمن پایبندی به ارزش های خود نسبت به جلب رضایت میهمانان با ارائه عالیترین درجه خدمات گردشگری در شهر شیراز،بر آن است تا با ارتقاء مستمر کیفیت و بروزرسانی سطح دانش کارکنان،تجهیزات و خدمات خود،سالیان متمادی بهترین گزینه جهت ارائه خدمات لوکس و نوین پذیرایی به نسل امروز و نسل آینده باشد.
اشاعه فرهنگی در صنعت گردشگری کشور با ارائه خدمات استثنایی و فراتر از انتظار میهمانان داخلی و خارجی بعنوان بیانیه چشم انداز این هتل در نظر گرفته شده است.
کلیه پرسنل هتل شیراز کاملا بر این موضوع واقفند که ارزش ها با رویارویی با میهمانان در هر سطحی بوجود می آیند و این موضوع در ارائه خدمات با بالاترین درجه استاندارد نمود می یابد. هتل بزرگ شیراز یکی از بهترین هتل های 5 ستاره شهر شیراز بوده و با توجه به نوساز بودن و با داشتن امکاناتی مناسب  برای شما مسافر عزیز که در تور شیراز همراه ما هستید اوقاتی به یادماندنی بر جای خواهد گذاشت.  

جدول قیمت هتل بزرگ


قیمت 1 تخته قیمت 2 تخته قیمت 3 تخته
599,000 599,000 765,000

مشخصات هتل بزرگ


  • آدرس: شیراز ، دروازه قرآن ، هتل بزرگ شیراز
  • تلفن: 07132274820

ویژگی های هتل بزرگ    امکانات داخل هتل
    پذیرش 24 ساعته
    لابی
    سالن کنفرانس
    تلویزیون در لابی
    امکانات داخل اتاق ها
    برق 220 ولت
    تلویزیون LCD با کانالهای ماهواره ایی&a