هتل لیپار

اطلاعات و امکانات هتل لیپار

Hotel StarHotel StarHotel StarHotel StarHotel Star

با توجه به اینکه شهر زیبای چابهار خصوصا، 6 ماهه دوم سال گزینه مناسبی جهت سفر می باشد و جاذبه های طبیعی آن بسیار جذاب و دیدنی است، اما کمبود امکانات توریستی بسیار پررنگ بوده و سد بزرگی در مسیر پیشرفت گردشگری این ناحیه می باشد. تورکده بر آن است که با تسهیل و ترغیب سفر مسافران به این ناحیه گامی در جهت پیشرفت گردشگری این منطقه بر دارد و با افزایش مسافر، سرمایه گزاران جهت افزایش خدمات توریستی در این ناحیه تشویق شوند. 
امکانات اقامتی منطقه آزاد چابهار بسیار محدود می باشد. اگر قصد خرید
تور چابهار را داشته باشید و کیفیت هم برایتان اهمیت داشته باشد، 3 انتخاب اقامتی بیشتر نخواهید داشت: هتل لیپار 5 ستاره - هتل فردوس 4 ستاره - هتل لاله 4 ستاره
البته مراکز اقامتی دیگری هم موجود است که با توجه به کیفیت پایین،
تورکده لزومی به معرفی آنها نمی بیند و اقامت در این مراکز را توصیه نمی کند.

جدول قیمت هتل لیپار


قیمت 1 تخته قیمت 2 تخته قیمت 3 تخته
350,000 430,000 570,000

هتل لیپار چابهار تنها هتل پنج ستاره منطقه آزاد چابهار است. هتل لیپار در سال 1379 افتتاح شد ولی در 2 سال اخیر به طور کامل تحت بازسازی قرار گرفته است. هم اکنون اتاق های سینگل، دبل و تریپل هتل مشغول سرویس دهی می باشد. فاز دوم شامل سوییت ها و استخر است که در حال آماده سازی است. هتل لیپار در حال حاضر دارای 90 اتاق است که شامل 10 اتاق سینگل، 40 اتاق دو تخته و 40 اتاق سه تخته می باشد. این اتاق ها دارای ویوی باغ بوده و همچنین تعدادی از اتاق ها ویوی زیبایی به دریای عمان دارند. البته امکان رزرو قطعی اتاق های ویوی دریا فراهم نیست و در صورت موجود بودن در روز چک این به مسافر تحویل می گردد.

هتل لیپار در نزدیکی ساحل بسیار زیبای دریای عمان واقع شده است. خوب است بدانید چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران است و در موقعیت بسیار استراتژیکی از لحاظ اقتصادی قرار دارد، هر چند از این پتانسیل به طور شایسته ای استفاده نشده است.

هتل لیپار به نسبت هتل های این منطقه تقریبا امکانات مناسبی ارائه می دهد. هتل بعد از بازسازی بسیار تمیز و شیک جلوه می نماید و علاوه بر رستوران سنتی یک رستوران مدرن و کافی شاپ نیز آماده پذیرایی می باشد.

با اقامت در هتل لیپار از اینترنت و باشگاه ورزشی به صورت رایگان بهره مند خواهید شد.

خوب است بدانید در نزدیکی هتل مدرسه غواصی لیپار قرار گرفته است که امکانات مناسبی جهت غواصی تفریحی و آموزش در اختیار علاقمندان قرار می دهد. همچنین مرکز خرید پردیس، بازار ابریشم، مجتمع تجاری تیس، مجتمع تجاری صدف، مجتمع تجاری فردوس، نیز در نزدیکی هتل لیپار واقع شده اند.

« تور چابهار را با ما تجربه کنید. »

مشخصات هتل لیپار


  • آدرس: منطقه آزاد چابهار - ساحل لیپار
  • تلفن: 05435312100

ویژگی های هتل لیپار


رستوران سنتی و مدرن، کافی شاپ
اینترنت رایگان، باشگاه ورزشی
تاکسی سرویس، خشکشویی