هتل فردوس

اطلاعات و امکانات هتل فردوس

Hotel StarHotel StarHotel StarHotel Star

با توجه به اینکه شهر زیبای چابهار خصوصا، 6 ماهه دوم سال گزینه مناسبی جهت سفر می باشد و جاذبه های طبیعی آن بسیار جذاب و دیدنی است، اما کمبود امکانات توریستی بسیار پررنگ بوده و سد بزرگی در مسیر پیشرفت گردشگری این ناحیه می باشد. تورکده بر آن است که با تسهیل و ترغیب سفر مسافران به این ناحیه گامی در جهت پیشرفت گردشگری این منطقه بر دارد و با افزایش مسافر، سرمایه گزاران جهت افزایش خدمات توریستی در این ناحیه تشویق شوند. 
امکانات اقامتی منطقه آزاد چابهار بسیار محدود می باشد. اگر قصد خرید
تور چابهار را داشته باشید و کیفیت هم برایتان اهمیت داشته باشد، 3 انتخاب اقامتی بیشتر نخواهید داشت: هتل لیپار 5 ستاره - هتل فردوس 4 ستاره - هتل لاله 4 ستاره
البته مراکز اقامتی دیگری هم موجود است که با توجه به کیفیت پایین،
تورکده لزومی به معرفی آنها نمی بیند و اقامت در این مراکز را توصیه نمی کند.

جدول قیمت هتل فردوس


قیمت 1 تخته قیمت 2 تخته قیمت 3 تخته
200,000 200,000 270,000

هتل فردوس چابهار جدیدترین هتل منطقه آزاد اقتصادی چابهار است که با همکاری مدیریت منطقه با سرمایه بخش خصوصی در نوروز 95 افتتاح گردید. این هتل طبق استاندارد جامعه هتل داران دارای 4 ستاره می باشد.
از نظر ما هتل فردوس چابهار به همراه هتل لیپار مناسب ترین هتل جهت اقامت در این شهر است. مضافا اینکه به ساحل هم نزدیک است و به پلاژ ساحلی هم دسترسی مناسبی خواهید داشت.

هتل فردوس چابهار دارای 72 اتاق می باشد. شامل : 53 اتاق دو تخته و 15 اتاق سه تخته و 4 اتاق چهار تخته
با توجه به کمبود رستوران مناسب در چابهار، امکانات و کیفیت رستوران هتل فردوس قابل توجه است. رستوران شامل فضای داخلی و یک فضای خارجی زیباست که به عنوان کافی شاپ هم خدمات ارائه می دهد.
از امکانات قابل توجه هتل فردوس می توان به فضای امن بازی کودکان، اتاق ماساژ، سفره خانه سنتی، پارکینگ اشاره کرد. و با توجه به اینکه دسترسی به اینترنت امروزه از نان شب نیز واجب تر است، دسترسی رایگان به اینترنت پرسرعت در این هتل فراهم شده است. البته به گفته مدیریت محترم هتل فردوس ، جناب اقای ربیعی بزودی این امکان در تمامی اتاق ها نیز میسر خواهد بود.
یکی از نکات بسیار قابل توجه برای تیم بررسی ما، اتاق های بسیار بزرگ و جادار هتل فردوس بود که واقعا اقامت در هتل را دلپذیر می سازد و این مساله درایت سازنده هتل را می رساند. 
هتل فردوس امکان ترانسفر فردودگاهی را با مینی بوس توریستی مدرن نیز ارائه می دهد. به نظر ما تنها کمبود هتل نداشتن خشکشویی می باشد.
در آخر قابل ذکر است که هتل فردوس چابهار دسترسی مناسبی به مراکز تجاری، رستوران ها و ساحل زیبای دریای عمان دارد. 

« تور چابهار را با ما تجربه کنید. »

مشخصات هتل فردوس


  • آدرس: چابهار - خیابان تجارت - روبروی کلانتری 12 - هتل فردوس چابهار
  • تلفن: 05435314670

ویژگی های هتل فردوس


کافی شاپ - سفرخانه سنتی
اینترنت رایگان - پارکینگ
اتاق ماساژ - فضای بازی کودک