تور پوکت

خدمات تور پوکت


تایلند، سرزمین لبخندها کشوری در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و از شرق با کامبوج و از غرب با میانمار ،از شمال با لائوس و از جنوب با کشور مالزی مرز مشترک دارد. تایلند دارای 517 هزار کیلومتر مربع مساحت و بیش از 69 میلیون نفر جمعیت  است.

تور پوکت از یکی از پر مخاطب ترین مناطقی است که گردشگران در سفر به تایلند از آن دیدن می کنند. تصاویر ناب و بی نظیر پوکت این حجم از گردشگران را به این منطقه سرازیر می کنند. در پوکت تمامی تفریحات آبی که به فکرتان برسد انتظار شما را میکشد. از جاذبه های منحصر به فرد این جزیره می توان به مناطق فی فی و جیمزباند اشاره کرد. بهترین زمان سفر به پوکت در نیمه دوم سال است هرچند که تمامی سال گردشگران به این منطقه سفر میکنند. از جاذبه های آن می توان به جزایر بی نظیر آن مثل جزیره فی فی و جزیره جیمزباند اشاره کرد. بهترین منطقه هتلی پوکت منطقه patong  است. برای تجربه این سفر با تورکده همراه باشید. 

جدول قیمت تور پوکت


خط ویژه 19 416 - 021

هتل                          درجه                         هفت شب                      هواپیمایی                              
royal crown 3* 5120000 ماهان
ibis 3* 5500000 ماهان
ashlee plaza 4* 5600000 ماهان
ashlee hub 4* 5690000 ماهان
ashlee heights 4* 5820000 ماهان
central blue 4* 6250000 ماهان
swissotel 4* 6250000 ماهان
divana plaza 4* 6150000 ماهان
novotel 4* 6400000 ماهان
crest resorts 5* 6400000 ماهان
diamond cliff 5* 6060000 ماهان
wyndham 5* 6400000 ماهان
hyatt regency 5* 7100000 ماهان

 

پوکت کجاست؟

 

پوکت جزیره ایی افسانه ایی گویی تکه ایی از بهشت است بر روی زمین، پوکت یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیاست. پوکت جزیره ایی است متعلق به کشور تایلند ( کشور لبخندها) کشوری که در سالهای اخیر بیشترین سرمایه گذاری را بر روی جذب توریست انجام داده و بیشترین راه کسب درآمد آنها از طریق گردشگرانی است که از سراسر دنیا به این کشور سفر میکنند. پوکت در اسم به معنی تپه و کوه است. پوکت به شکلی است که انگار تمامی امکانات چه از نظر طبیعت و چه از نظر امکانات ساخت بشر تمامی امکانات گردشگری یکجا جمع شده برای جذب گردشگران است. سواحل شنی زیبا، مخلوطی از خلیج شنی، ساحل کامالا، ساحل کارون، ساحل پاتونگ مجموعه شگرفی را ایجاد میکند که راهی جز تحسین برای بیننده باقی نمیگذارد.

موقعیت مکانی

جزیره پوکت در جنوب غرب کشور تایلند واقع شده است. برای سفر به این جزیره بهترین و سریع ترین راه از طریق پرواز مستقیم به این جزیره و بعد از آن از طریق پرواز غیر مستقیم که ابتدا در بانکوک فرود می آید و سپس با پروازی جداگانه به مقصد پوکت می روند. اگر سفری ترکیبی شامل بانکوک و پوکت را در نظر ندارید بهتر است با پرواز مستقیم به خود این جزیره سفر کنید تا هم خسته نشوید و هم زمان سفر را از دست ندهید، البته مسلم است که پروازهای مستقیم گرانتر هستند.

هتل های این جزیره در تمامی روز های سال تقریبا پر است ولی بهترین زمان سفر به این جزیره از مهر ماه تا فرودین ماه است. پول این کشور بات است و بهتر است بدانید که تایلند کشور گرانی نیست. تفریحات این جزیره بیشمار است میتوانم به شما قول دهم که اگر 20 روز هم در این جزیره باشید هنوز تفریحات و جاذبه ایی است که شما ندیده اید و تجربشان نکرده اید. جزیره فی فی و جزیره جیمزباند از جزیره های بینظیر تایلند است که تنها با اقامت در این جزیره و سفر دریایی به آنها دسترسی خواهید داشت.

پیشنهاد میکنم که حتما از روستای Koh Panyee که بر روی آب قرار گرفته است دیدن کنید و برای ناهار به جزیره جیمزباند بروید. قطعا یکی از روزهای خاطره انگیز زندگیتان را در این روستا و با بازدید از این جزیره خواهید داشت.

مجسمه بزرگ بودا

مجسمه ایی بزرگ بالای تپه های Nakkerd و بین Chalong و Kata قرار دارد. بلندی این مجسمه به 45 متر می رسد و نمادهای این جزیره است. در کنار این مجسمه که بایستید می توانید مناظر با شکوه اطراف را نظاره کنید. این مجسمه برای مردم تایلند از اهمیت زیادی برخوردار است. هدف از ساخت این مجسمه علاقمند کردن بیشترجوانان تایلند به مذهب بودا بوده است. تندیس بودا برای مردم این کشور از مهمترین و با ارزشترین هاست. 95 درصد مردم تایلند بودایی هستند هر چند که تعداد خیلی کمی هم مسلمان در این کشور زندگی میکنند.

جالب است بدانید 1/5 از مسافرانی که به تایلند سفر میکنند از جزیره پوکت دیدن میکنند.

شرایط ثبت نام تور پوکت


رزرو اولیه با واریز پیش پرداخت به شماره کارت زیر انجام می گیرد. توجه داشته باشید که رزرو اولیه به منزله ثبت قطعی تور نمی باشد و در صورت تغییر شرایط برنامه از سوی هر دو طرف شرایط سفر مجددا بررسی خواهد شد.
                                   
  شماره کارت:   6971 - 0341 - 3378 - 6104
                                                           به نام:  پریسا سعیدی
                                                               بانک:  ملت

لطفاً پس از واریز وجه با شماره تلفن 88179443 - 021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید و یا شماره پیگیری را به همین شماره فکس نمایید. پس از واریز وجه تور و ثبت نام قطعی توسط همسفران، به صورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می گردد، در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند.

 

 

 

 

 

 

توضیحات تور پوکت


- همراه داشتن پاسپورت الزامی می باشد.
- قیمت های اعلام شده به «تومان» و برای «هر نفر» می باشد.
- برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
- قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.
- لطفا با دقت کامل خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از 
تورکده دیگر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.- همراه داشتن پاسپورت الزامی می باشد.
- قیمت های اعلام شده به «تومان» و برای «هر نفر» می باشد.
- برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
- قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.
- لطفا با دقت کامل خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از 
تورکده دیگر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
- در صورت انصراف از صدور، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول 
جریمه های کنسلی اینجا را کلیک کنید.
- در صورت انصراف از صدور، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده 
شرایط کنسلی تور یا پرواز اینجارا کلیک کنید.