تور پاتایا

خدمات تور پاتایا


کشور تایلند یکی از کشورهایی است که سرمایه گذاری مناسبی برای گردشگری انجام داده است و امروزه از سراسر دنیا به این کشور سفر میکنند. شهر پاتایا از مقاصد مهم گردشگری کشور تایلند است. به دلیل طولانی بودن پرواز این مسیر معولا مسافران تعداد شب اقامت زیادی را در این شهر دارند. شهر ساحلی پاتایا سالانه پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است. معمولا سفر  پاتایا از اقامت برای شش شب شروع می شود. بهترین فصل سفر به پاتایا از ماه مهر است تا فرودین ماه البته که در تمامی روزهای سال مسافران به این کشور سفر میکنند. برای کسب تجربه سفر تایلند با تورکده همراه باشید.

جدول قیمت تور پاتایا


خط ویژه 19 416 - 021

هتل                          درجه                         هفت شب                      هواپیمایی                              
the sun resort 3* 4320000 ماهان
ibis pattaya 3* 4720000 ماهان
sunbeam 3* 4870000 ماهان
a one royal cruise 3* 5270000 ماهان
citrus park hotel  4* 4820000 ماهان
pattaya mercure 4* 4900000 ماهان
siam by shore 4* 5700000 ماهان
garden cliff 5* 5150000 ماهان
novotel 5* 5390000 ماهان
royal cliff 5* 6000000 ماهان

پاتایا کجاست؟
 

تایلند سرزمین لبخندها سرزمین مردمانی که با لبخندشان به گرمی از شما پذیرایی میکنند و خاطره ایی خوب در ذهن گردشگران کشور خود به ثبت می رسانند. تایلند سرزمین بزرگی است که هر شهر و منطقه ایی از زیبایی های خاص خود برخوردار است. گردشگران که به این کشور سفر میکنند از مناطقی مثل بانکوک، پاتایا، پوکت، سامویی و جزیره های کوچک دیگر دیدن میکنند. 
پاتایا
پاتایا شهری است ساحلی و کوچک که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است. فاصله این شهر از بانکوک تنها 149 کیلومتر است که این فاصله با وسیله نقلیه زمینی انجام میشود. اگر قصد سفر به پاتایا را دارید باید از پرواز های مستقیم به شهر بانکوک استفاده کنید که طول پرواز از تهران حدود 7 ساعت و نیم است و بعد از فرود آمدن در فرودگاه سوآناپومی توسط تیم تورکده به شهر پاتایا به صورت زمینی ترانسفر می شوید. ترانسفر زمینی از بانکوک تا پاتایا تقریبا یک ساعت و نیم به طول می انجامد. نزدیکی این شهر به بانکوک سبب شده است که این مقصد نسبت به سایر شهرهای تایلند توری ارزانتر شود.شهر پاتایا یکی از مقاصد مهم گردشگرانی است به تایلند سفر میکنند.
جاذبه های پاتایا
از جاذبه هایی که در کمتر جایی میتوان دید جزیره مرجانی پاتایا است که با قایق های شیشه ایی گردشگران به دل دریا میزنند و از دیدنی های زیر دریا شگفت زده می شوند. 
از دیگر دیدنی ها باغ نانگ نوچ است. این باغ در جنوب پاتایا قرار گرفته است. آنچه در این باغ محیا شده است برای چشم نوازی از بازدیدکنندگان انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا و گیاهان تزینی است.نمونه ای از گل هایی از سراسر دنیا در این باغ نگهداری میشوند. 
باغی در شمال پاتایا وجود دارد که به نوعی شبیه به سیرک هم می باشد چرا که در آن بیشتر از 200 ببر بنگال و 100هزار کروکودیل نگهداری می شود. در این باغ وحش هنرنمایی هایی مانند بندبازی پرش ببرها از حلقه های آتش و .... را خواهید دید. 
از مهمترین مناطقی که گردشگران دوست دارند در آن منطقه هتل رزرو کنند و بیشتر زمان خود را دراین منطقه صرف کنند خیابان واکینگ استریت است. این خیابان پر از کلاب های شبانه و تفریحات شبانه است. 
تفریحات آبی مانند قایق سواری، غواصی، قایق بادبانی، رفتینگ و تفریحات آبی عجیب و غریب دیگرکه خاص این منطقه است. 
تایلند کشوری است که تقریبا در همه جاهای آن می توانید معابد بسیاری را ببینید ولی در بین تمامی این معابد معبد حقیقت معبدی است که بیشتر از بقیه در ذهن باقی میماند. معبد حقیقت معبدی است که تمامی شکل و شمایل آن متفاوت است تمام سازه این معبد کوچک چوبی است. جالب است بدانید که حتی یک میخ کوچک در آن بکار نرفته است. کافی است که وارد این معبد شوید تا مفهوم زیبایی را درک کنید. کنده کاری های داخلی این معبد به قدری حرفه ای است که تصویر چندین هزار سال پیش در مقابل چشمتان نقش میبندد. 
در پاتایا از کوه بودا، موزه ریپلی، تور گیبون، شوالکازار، مینی سیام، پارک سنگی و مزرعه‌ تمساح‌ها،موزه آنک کوسالا سالا، معبد وات فرا یای و مجسمه‌ بودا، معبد حقیقت، آکواریوم و دنیای زیر آب حتما حتما بازدید کنید. 
رزرو هتل در پاتایا
نکته مهم در رزرو هتل در شهر پاتایا این است که اگر خانوادگی به سفر پاتایا مییروید حتما از این مسئله مطمیین شوید که هتل اجازه اقامت به مردان مجرد را نمیدهد.


 

 

 

شرایط ثبت نام تور پاتایا


رزرو اولیه با واریز پیش پرداخت به شماره کارت زیر انجام می گیرد. توجه داشته باشید که رزرو اولیه به منزله ثبت قطعی تور نمی باشد و در صورت تغییر شرایط برنامه از سوی هر دو طرف شرایط سفر مجددا بررسی خواهد شد.
                                     
 شماره کارت:   6971 - 0341 - 3378 - 6104
                                                           به نام:  پریسا سعیدی
                                                               بانک:  ملت

لطفاً پس از واریز وجه با شماره تلفن 88179443 - 021 تماس گرفته و شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید و یا شماره پیگیری را به همین شماره فکس نمایید. پس از واریز وجه تور و ثبت نام قطعی توسط همسفران، به صورت خودکار یک نسخه از قرارداد تور در دفتر تهیه و بایگانی می گردد، در صورت نیاز، مسافر یا نماینده مسافران می تواند با مراجعه به دفتر آن را دریافت کند.

 

 

 

 

 

 

 

توضیحات تور پاتایا


- همراه داشتن پاسپورت الزامی می باشد.
- قیمت های اعلام شده به «تومان» و برای «هر نفر» می باشد.
- برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
- قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.
- لطفا با دقت کامل خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از 
تورکده دیگر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.- همراه داشتن پاسپورت الزامی می باشد.
- قیمت های اعلام شده به «تومان» و برای «هر نفر» می باشد.
- برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
- قرارداد و کلیه مدارک مورد نیاز اعم از بلیط، تائیدیه هتل و... به صورت ایمیل برای همسفران ارسال خواهد شد.
- لطفا با دقت کامل خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از 
تورکده دیگر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
- در صورت انصراف از صدور، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده شرایط و جدول 
جریمه های کنسلی اینجا را کلیک کنید.
- در صورت انصراف از صدور، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری محاسبه خواهد شد. برای مشاهده 
شرایط کنسلی تور یا پرواز اینجارا کلیک کنید.